Rádi bychom se Vám připomínali reklamou na jiných webech, abyste na nás nezapomněli. Souhlasíte? Další informace

Ne Souhlasím
Sladidlo DiaChrom
CZ ▼
Víc než jen sladidlo...     Žádejte v lékárnách
 

DiaChrom byl, je a vždy bude nenapodobitelný originál

 
 

Proč si můžeme dovolit tak odvážné tvrzení?

Sladidlo DiaChrom obsahuje GTF faktor, který je výsledkem českého výzkumu. Účinnost GTF faktoru byla ověřena i na vědeckých pracovištích v zahraničí. Tento GTF faktor je používán pouze ve sladidle DiaChrom a žádná jiná sladidla tento speciální komplex neobsahují. Proto je DiaChrom tak jedinečný a originální.

Proč nemohou jiná sladidla obsahovat stejný GTF faktor?

Protože tento speciální komplex připravujeme ve vlastních laboratořích a žádnému jinému výrobci sladidel ho nedodáváme.

Jak GTF faktor působí?

GTF faktor je speciální komplex s navázaným trojmocným chrómem, který v souladu s biochemickými poznatky zvyšuje citlivost tkání k inzulínu a tím působí zprostředkovaně na ovlivńování glykémie. Pokud se zvýší hladina cukru v krvi, GTF faktor aktivuje inzulín, jehož působením dochází k poklesu koncentrace glukózy v krvi na normální hodnotu.

Na trhu jsou i jiná sladidla s chrómem, v čem se tedy odlišují?

Tato sladidla používají jako zdroj chrómu sloučeninu označovanou jako pikolinát chrómu (pikolinát chromitý). To je zcela jiná sloučenina, než GTF faktor a účinek pikolinátu chrómu je nesrovnatelný s účinkem komplexu chrómu obsaženém ve sladidle DiaChrom.

Další články


Glukózotoleranční faktor

Po objevení inzulínu a jeho zavedení do lékařské praxe se postupem času registrovaly případy, které jakoby vybočovaly z jakéhosi pomyslného...

Celý článek