Rádi bychom se Vám připomínali reklamou na jiných webech, abyste na nás nezapomněli. Souhlasíte? Další informace

Ne Souhlasím
Sladidlo DiaChrom
CZ ▼
Víc než jen sladidlo...     Žádejte v lékárnách
 

Recepty 1. - 10. díl

 
 

Pro velký ohlas receptů "Oslaďte si zdravě" jsme pro Vás připravili "Nové recepty s DiaChromem" vhodné jak pro dny všední tak i sváteční. Dobrou chuť Vám přeje kolektiv pracovníků firmy Agrobac, výrobce sladidla DiaChrom.

● ● ● ● ●

Nové recepty s DiaChromem 1. díl

Připravili jsme pro Vás tyto vyzkoušené chutné recepty: Velikonoční mazanec, Piškotový   beránek, Babiččina bábovka, Řezy “Míša”, Kokosový řez, Čokoládové kostky, Kokosové kuličky, Rumové kuličky, Lívance ze zakysané smetany, Lívanečky kynuté, Dressingy, omáčky a polevy, Okurkový salát, Míchaný salát, Banánovka a Mandarinkový zákvas.

● ● ● ● ●

Nové recepty s DiaChromem 2. díl

Připravili jsme pro Vás tyto vyzkoušené chutné recepty: Citrónový dort, Plněné košíčky, Bílkový chlebíček, Kynutý perník, Rýžový nákyp, Bramborové koblihy, Doubravský řez, Jablkový řez, Tvarohový mixovaný dort, Salát z červeného zelí a hroznů, Zelný salát s koprem, Dušené sterilované zelí.

● ● ● ● ●

Nové recepty s DiaChromem 3. díl

Připravili jsme pro Vás tyto vyzkoušené chutné recepty: Velikonoční zajíček, Vyskočilky, Tvarohové šátečky, Šohaje, Plněné košíčky, Křehké rohlíčky, Makový kynutý závin, Marokánky, Jarní ořechové košíčky, Domácí chléb, Kuřecí salát, Povidlová omáčka s noky a uzeným masem

● ● ● ● ●

Nové recepty s DiaChromem 4. díl

Připravili jsme pro Vás tyto vyzkoušené chutné recepty: Zelný salát, Paprikový salát, Pomazánka z kabanosu, Meruňkový kompot, Jablkový kompot, Jahodový tvarohový krém, Jahodová dřeň, Osvěžující kompot, Jahodový řez, Cuketový koláč s kakaem, Meruňkové bábovičky, Kuřecí kousky s burskými oříšky, Žampiónový dressing, Šunkový dressing, Ovocné džemy.

● ● ● ● ●

Nové recepty s DiaChromem 5. díl

Připravili jsme pro Vás tyto vyzkoušené chutné recepty: Křehký jablkový koláč, Jablkový sváteční koláč, Těstovinový jablkový dort, Jablkový piškot, Jablkový závin z pomazánkového másla, Jablečný džem, Palačinky s tvarohem a jablečným džemem, Kuřecí směs s jablečnou omáčkou, Zapečená křidélka s jablky, Sýrový salát s jablky, Rajčatový salát s jablky a sýrem, Salát s těstovinami a jablky.

● ● ● ● ●

Nové recepty s DiaChromem 6. díl

Připravili jsme pro Vás tyto vyzkoušené chutné recepty: Kokosová roláda, Ořechové tyčinky, Skořicové rohlíčky, Sýrové rohlíčky, Slané tyčinky, Rohlíčky se šunkovou náplní, Silvestrovské měšce, Pikantní trubičky, Zelné šátečky, Francouzský salát, Bramborový salát, Šunková pomazánka.

● ● ● ● ●

Nové recepty s DiaChromem 7. díl

Připravili jsme pro Vás tyto vyzkoušené chutné recepty: Ovocný tvarohový koláč, Tvarohové čtverečky s čerstvým ovocem, Letní jahodový dort, Jahodová roláda, Roláda se šlehačkou a malinami, Žemlovka s meruňkami, Ovocný kompot, Ovocný salát, Bůčková roláda, Karbanátky se zelím, Lososová pěna, Zelný salát s bílým jogurtem, Lososová pomazánka s kapií, Rajčatový salát s vejci a jogurtem, Mrkvový džus.

● ● ● ● ●

Nové recepty s DiaChromem 8. díl

Připravili jsme pro Vás tyto vyzkoušené chutné recepty: Mřížkový koláč, Máslové řezy, Jablkový chlebíček, Jablečné pokušení, Pečená jablka s ořechovou nádivkou, Štafetky, Jemný makový koláč, Kokosové řezy, Čokoláda dvou barev, Vepřové nudličky, Mrkvová pomazánka, Nakládané zelí s DiaChromem, Vitamínová bomba.

● ● ● ● ●

Nové recepty s DiaChromem 9. díl

Připravili jsme pro Vás tyto vyzkoušené chutné recepty: Žloutkové řezy z listového těsta, Tvarohové šátečky z listového těsta, Pudinkový řez, Hruškový salát, Kuřecí prsíčka na zázvoru, Zapečený párek v těstíčku, Kuřecí prsíčka s jogurtovou omáčkou, Majonéza s rybím filé, Sýrový salát s mrkví, Vajíčkový salát s jogurtem, Drůbeží salát s pórkem, Čočkový salát se zeleninou.

● ● ● ● ●

Nové recepty s DiaChromem se sukralózou 10. díl

Připravili jsme pro Vás tyto vyzkoušené chutné recepty: Tiramisu po česku, Hraběnčin koláč, Mělnický perník, Muffiny s černým rybízem, Banánová bábovka, Žemlovka s borůvkami, Jablečný drobenkový koláč, Tvarohový závin, Linecký koláč, Moučník s piškoty, Jablečné pyré, Rebarborový koláč, Zapečený rýžový moučník, Kuře se sladkou nádivkou, Králík na slanině.

● ● ● ● ●

Klady a zápory sladidla DiaChrom

+ DiaChrom obsahuje o 70 % méně kalorií, než cukr.

+ Pokrmy s DiaChromem jsou vhodné i pro diabetiky.

+ Při šlehání sněhu z bílků s DiaChromem je sníh ještě hustší a tužší,
než při šlehání bílků s cukrem.

+ Pokud pečeme kynuté buchty a koláče s DiaChromem,
jsou vláčnější a tak brzy neokorají.

+ Zálivky do zeleninových salátů slazené DiaChromem mají výraznější chuť.

- Modrý DiaChrom (s aspartamem) spolu s práškem do pečiva nebo jedlou sodou ztrácí sladivost. V případě červeného DiaChromu (se sukralózou) není jeho sladivost práškem do pečiva nebo jedlou sodou ovlivněna.