header

DiaChrom - seznam tržních druhů

DiaChrom tablety - aspartam

Nízkokalorické stolní sladidlo na bázi aspartamu obohacené aktivním trojmocným chrómem, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin. Dodáván v balení 80 tablet a 600 tablet. 1 tableta má sladivost 1 velké kostky cukru (4,4 g), ale má o 95,5 % nižší kalorickou hodnotu. Více informací zde.

DiaChrom sypký - aspartam

Nízkokalorické stolní sladidlo na bázi aspartamu obohacené aktivním trojmocným chrómem, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin. Je dodáván v sypké formě v balení 200 g. Sladí 3x více než cukr, ale je o 70 % méně kalorické. Více informací zde.

DiaChrom se sukralózou tablety

Nízkokalorické stolní sladidlo na bázi sukralózy obohacené aktivním trojmocným chrómem, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin. Dodáván v balení 80 tablet a 600 tablet. 1 tableta má sladivost 1 velké kostky cukru (4,4 g), ale má o 95,7 % nižší kalorickou hodnotu. Více informací zde.

DiaChom se sukralózou sypký

Nízkokalorické stolní sladidlo na bázi sukralózy obohacené aktivním trojmocným chrómem, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin. Je dodáván v sypké formě v balení 200 g. Sladí 3x více než cukr, ale je o 70 % méně kalorické. Více informací zde.

DiaChrom se steviolglykosidy tablety

Nízkokalorické stolní sladidlo na bázi steviolglykosidů (se sladidly z rostliny stévie) obohacené aktivním trojmocným chrómem, který přispívá k udržení normální hladiny glukózy v krvi a k normálnímu metabolismu makroživin. Dodáván v balení 80 tablet a 600 tablet. 1 tableta má sladivost 1 velké kostky cukru (4,4 g), ale má o 95,5 % nižší kalorickou hodnotu. Více informací zde.